Správy & Média

Opäť sme získali vynikajúce umiestnenie v medzinárodných rankingoch

Dátum: 15/05/2017

 

S radosťou oznamujeme, že naša advokátska kancelária získala i tento rok najvyššie umiestnenie v aktuálnom rankingu Legal 500 v sektore Nehnuteľnosti a výstavba. Sme zaradení medzi „Top Tier Firms“ (pozícia 1).
Gratulujeme tiež našej partnerke Sylvii Szabó, ktorá opäť obhájila najvyššie hodnotenie „Leading Individual“ v rovnakom sektore. Sylvia je odborníčkou na právo v oblasti nehnuteľností a developerských projektov, korporátne trestné právo a komerčné právo. Medzi jej klientov patria významné domáce i medzinárodné spoločnosti. Poskytuje tiež poradenstvo v oblastiach projektového financovania, korporátneho a administratívneho práva.
V sektoroch Bankovníctvo, financie a kapitálové trhy a Komerčné a korporátne právo, fúzie a akvizície sa naša kancelária umiestnila v druhom najvyššom ranku medzi „Leading Firms“.
Výborné výsledky sme získali aj v hodnotení Chambers and Partners, kde bol náš managing partner Jaroslav Ružička opäť hodnotený najvyšším titulom Eminent Practitioner v oblasti Corporate / M&A.
Ako kancelária sme v sektoroch Corporate / M&A, Dispute resolution, Employment, Energy, Real Estate, Restructuring/insolvency získali veľmi dobré umiestnenie v BAND-e 2 a v sektoroch Banking and finance, Competition/antitrust v BAND-e 3.
Popri rekordnom piatom víťazstve v súťaži Právnická firma roka, v kategóriách Domáca advokátska a Verejné obstarávania a víťazstve v kategórii Trestné právo, sú to ďalšie významné úspechy našej kancelárie, na ktoré sme primerane hrdí.

S radosťou oznamujeme, že naša advokátska kancelária získala i tento rok najvyššie umiestnenie v aktuálnom rankingu Legal 500 v sektore Nehnuteľnosti a výstavba. Sme zaradení medzi „Top Tier Firms“ (pozícia 1).

Gratulujeme tiež našej partnerke Sylvii Szabó, ktorá opäť obhájila najvyššie hodnotenie „Leading Individual“ v rovnakom sektore. Sylvia je odborníčkou na právo v oblasti nehnuteľností a developerských projektov, korporátne trestné právo a komerčné právo. Medzi jej klientov patria významné domáce i medzinárodné spoločnosti. Poskytuje tiež poradenstvo v oblastiach projektového financovania, korporátneho a administratívneho práva.

V sektoroch Bankovníctvo, financie a kapitálové trhy a Komerčné a korporátne právo, fúzie a akvizície sa naša kancelária umiestnila v druhom najvyššom ranku medzi „Leading Firms“.

Výborné výsledky sme získali aj v hodnotení Chambers and Partners, kde bol náš managing partner Jaroslav Ružička opäť hodnotený najvyšším titulom Eminent Practitioner v oblasti Corporate / M&A.

Ako kancelária sme v sektoroch Corporate / M&A, Dispute resolution, Employment, Energy, Real Estate, Restructuring/insolvency získali veľmi dobré umiestnenie v BAND-e 2 a v sektoroch Banking and finance, Competition/antitrust v BAND-e 3.

Popri rekordnom piatom víťazstve v súťaži Právnická firma roka, v kategóriách Domáca advokátska a Verejné obstarávania a víťazstve v kategórii Trestné právo, sú to ďalšie významné úspechy našej kancelárie, na ktoré sme primerane hrdí.


 
array(0) { }